Snaptube Müzik İndirme Uygulaması

2018-04-01 19:13:00

Snaptube tüm dünyada milyonlarca insanın kullandığı müzik indirme uygulamasıdır. Android işletim sistemine sahip telefonlarda ve tabletlerde olmazsa olmaz uygulamalar arasında yer almaktadır. Snaptube uygulaması ile Youtube, DailymotionFacebook vb. sosyal mecralarda yer alan tüm videoları istediğiniz formata dönüştürerek telefonunuza indirebilirsiniz. Şimdi size detaylı olarak SnapTube uygulamasını anlatacağız.

SnapTube uygulamasını, Youtube uygulamasının biraz daha gelişmiş hali olarak tanımlayabiliriz. Uygulama içerisinde yer alan tarayıcı üzerinden Youtube sitesine girerek, aynı Youtube’da gezer gibi videolar arasında geziyorsunuz. Tek fark ise, uygulamanın sağ alt bölümünde yer alan “Download” ikonunun bulunması. Beğendiğiniz videoları MP3 ya da MP4 formatına çevirerek telefonunuza indirebiliyorsunuz. Mp3 dosyaları 128 kbit, Mp4 dosyaları ise çözünürlüğe göre 360p ya da 728p kalitede indirilmektedir.

 

Snaptube uygulaması telif hakları nedeniyle Google Play markette yayınlanmıyor. Bu durum kullanıcılar için bir handikap oluşturuyor. Çünkü apk dosyasını harici sitelerden indirip, güvensiz dosya yükleme onayı vererek Snaptube uygulamasını telefone yükleyebiliyoruz. Bu güvenliğimiz açısından tercih edilmeyen bir yöntem. Bu nedenle Google Play Store’da yayınlanan uygulamaları daha çok tercih etmeliyiz.

Test etmek amacıyla, Snaptube apk dosyasını Samsung A7 telefonumuza yükledik. Yükleme esnasında güvenli bir uygulama olmadığını kabul ettim ve oluşabilecek her türlü olumsuz durumunda sorumluluğu üstlendim. Aksi halde apk yükleme işlemini gerçekleştiremiyorsunuz. Snaptube uygulamasının yüklenmesi bittikten sonra, benim iznim olmadan farklı bir uygulama daha yüklendi. Sonra uygulamayı silmeye çalıştığımda, silemedim. Çünkü apk içerisinde bir çok standart dışı kod bulunuyordu. Telefonumun güvenliğini sağlamak için format attım.

Snaptube uygulamasında gördüğüm en büyük eksik, dahili müzik çalar sistemi yok. İndirdiğiniz müzikleri dinlemek için başka uygulama indirmeniz gerekiyor. Bu kullanıcı için çok olumsuz bir durum.

Müzik indirme uygulaması arayan arkadaşlarımız için, Snaptube iyi bir alternatif gibi görünüyor olabilir ancak tehlikeli olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Bu nedenle size, Google Play Store’da yayınlanan “Tubazy Müzik” uygulamasını yüklemenizi önereceğim. Çok gelişmiş özelliklere sahip Tubazy Müzik, kısa sürede kullanıcılardan aldığı oylarla 4.6 puan ortalaması yakalamıştır.

Müzik İndirme Uygulaması

 

Tubidy Müzik uygulaması Snaptube uygulamasının tüm açıklarını kapatmış gibi görünüyor. Dahili bir müzik playera sahip olan uygulama, Google play store’da yayınlanıyor olması nedeniyle %100 güven puanına sahiptir. Deneyin, pişman olmayacaksınız.

Popüler Müzik İndirme Uygulamaları
  • Tubazy Müzik
  • Fizy
  • Muud Müzik
  • Myt Material
  • Tubidy
  • MeMoo Müzik
  • Şarkı Evreni
  • Spotify Music
  • Peggo

0
0
0
Yorum Yaz